KONST / Litografier / Färglitografi 15349036
nr 1534 9036
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Signerad, numrerad 49/200. Bär dedikation. Färglitografi, daterad bildmått: 39x51 cm, yttermått inklusive ram: 57x64 cm, yttermått inklusive ram:
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:49:57
12/4 09:08:20
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt